VI edycja Młody Sportowiec Roku 2017 Dzielnicy VIII Dębniki

 DO 31 MARCA ZGŁOSZENIA DO PLEBISCYTU !!!

 

Mistrzowie dzielnicy – przyszli olimpijczycy – to hasło przewodnie konkursu na Młodego Sportowca Roku 2017 Dzielnicy VIII Dębniki organizowanego po raz kolejny przez Centrum Sportu i Kultury “Sidzina”. Głównym celem jest pokazanie osiągnięć sportowych młodych ludzi w wieku od 10 do 19 lat, którzy zamieszkują lub trenują w kubach i organizacjach sportowych na terenie Dzielnicy VIII. Zgłoszenia kandydatów przesyłać można do 31 marca br. na adres e – mail lub pocztą .

Wyboru Młodego Sportowca Roku 2017 Dzielnicy VIII dokona Kapituła, w skład której wchodzą osoby wytypowane przez organizatorów.  Nagrody przyznane zostaną w trzech grupach wiekowych oraz w kategorii sportowców niepełnosprawnych. Laureaci , którzy zajmą miejsca 1 do 4 w poszczególnych kategoriach wiekowych otrzymają puchary i nagrody rzeczowe, które zostaną wręczone na Gali Finałowej w Centrum  Sportu i Kultury “Sidzina” 11. kwietnia br. o godz. 18.30

Organizatorzy konkursu : Rada Dzielnicy VIII Dębniki i Centrum Sportu i Kultury ” Sidzina” . Patronat medialny :                                        “KROPKA – Gazeta Twojej Dzielnicy”.

 

karta_kandydata (1)

REGULAMIN SPORTOWIEC 2017