Młody Sportowiec Roku 2016

Mistrzowie dzielnicy – przyszli olimpijczycy! 

Oto stałe już hasło V z kolei edycji Konkursu na Młodego Sportowca Roku Dzielnicy VIII Dębniki . Poprzez wyłonienie Młodego Sportowca roku 2016 Dzielnicy VIII  organizatorzy zamierzają pokazać osiągnięcia i wyniki sportowe młodych ludzi w wieku 10 – 19 lat, którzy zamieszkują lub trenują w klubach i organizacjach sportowych na terenie Dzielnicy VIII Krakowa. To w tym najbliższym środowisku można już teraz dostrzec talenty sportowe, które warto profesjonalnie wspierać. Uhonorujemy tych, którzy kochają sport, ciężko trenują i jeszcze nie są znani mediom, a w przyszłości mogą być mistrzami Polski, świata czy olimpiady. Do konkursu zapraszamy również młodzież niepełnosprawną.

Zgłoszenia kandydatów można przesyłać do 31.03.2017 r. na adres e – mail: biuro@csksidzina-krakow.pl lub na adres pocztowy organizatorów : Centrum Sportu i Kultury “Sidzina”, ul. Działowskiego 1, 30 – 399 Kraków.

Regulamin dostępny tutaj

Karta zgłoszenia dostępna tutaj

Wyboru Młodego sportowca Dzielnicy VIII dokona Kapituła, w skład której wchodzą osoby wytypowane przez organizatorów. Uczestnikom , którzy zajmą miejsca 1 – 4 w poszczególnych kategoriach wiekowych organizatorzy przyznają puchary i nagrody rzeczowe, które zostaną wręczone na Gali Finałowej w Centrum Sportu i Kultury “Sidzina”.
Patronat prasowy sprawuje gazeta “Kropka”.